dis-cekimi

İmplant  ağız içerisinde bir ya da daha fazla diş kaybı yaşayan hastalar için uygulanan protez diş uygulamasıdır. İmplant diş doğal dişe en yakın sonuçları verir. Çünkü İmplant dişler diğer dişlerden destek almaz, doğal dişler gibi gücünü çene kemiğinden alır.

İmplant Fiyatları Pahalı mı?

Aslında İmplant fiyatları ucuz! Bunun sebebi ise dolgu kanal, köprü takma diş vb diş tedavilerine göre çok daha kısa süren bir tedavi yöntemi olmasıdır. Yani bu tedaviler diş ihtiyacınızı kısa bir süre karşılar. Dişim düştü, dolgum düştü, köprünün yanındaki diş çürüdü, ağzımın yapısı bozuldu gibi şikayetleri İmplant tedavisinde hiç nir zaman duymazsınız. Çünkü İmplant dişlerin ömrü en az 30 yıldır.

Bu yüzden implant fiyatları her zaman diğer tedavilere göre daha ucuzdur.

Siz 30 yıllık diş maliyeti için kullanılacak titanyum implantların zirkonyum dişlerin ücretini ödeyeceğinizden miktar size yüksek gelebilir fakat unutmayın stabil, sağlıklı ve doğal bir dişe tam 30 yıl sahip olacaksınız. Bu dişler size 30 yıl hizmet edecek bu bakımdan implant fiyatları oldukça makuldür. Poliklinik olarak biz İmplant fiyatları konusunda daha mütevazi bir fiyat politikası belirledik. Alanında uzman kadromuza yeterli fiziksel koşullarımıza ve yüzlerce vaka deneyimimize rağmen kıymetli hastalarımızın kendilerini daha iyi hissetmeleri için implant fiyatları konusunda biraz daha ulaşılabilir fiyatlarla çalışmayı başardık.

 

Numaranızı bırakın, sizi arayalım!

Bize 0 544 3480787 numaralı cep telefonu veya whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.  İmplant fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdan bize numaranızı gönderebilirsiniz. Dilerseniz sizi arayarak implant diş fiyatı konusunda ücretsiz bilgilendirme yapabiliriz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

Randevu Tarihi

Konu

Mesajınız

Acil durumlar için        0090-544-348-07-87