İmplant fiyatları ihtiyaçlarınızı değerlendirdiğinizde ucuz bir tedavi yöntemidir! Bunun sebebi ise, dolgu, kanal, köprü, takma diş gibi seçeneklerin belirli bir süre ihtiyacınızı karşılaması ve sonrasında yenilenmesinin gerekmeksidir. Ancak implantta en az 30 yıl boyunca kullanacağınız bir dişe sahip olacaksınız.

Köprü altında sorun mu var? Dişim mi çürüdü? Protezim kaydı gibi sorunların hiç birisini yaşamayacaksınız. Bu yönden bakıldığında implant tedavisi her zaman diğer tedavilere göre ucuz bir tedavi yöntemidir. Poliklinik olarak biz İmplant fiyatları konusunda mütevazi bir fiyat politikası belirledik. Alanında uzman kadromuza, fiziksel koşullarımıza ve yüzlerce vaka deneyimimize rağmen siz kıymetli hastalarımızın kendilerini daha iyi hissetmeleri için implant fiyatları konusunda biraz daha ulaşılabilir fiyatlarla çalışmayı başardık.

İmplant Tedavisinde Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

İmplant fiyatlandırmasında bir çok faktörün fiyata etkili olduğunu görebilirsiniz. Bunlar,

  • Hastanın hikâyesi
  • Hastanın çene yapısı
  • Kullanılacak titanyum implantların kalitesi ve markası
  • İmplantların türü ve şekli
  • Doktorun ve polikliniğin tecrübesi ve kurumsallığı
  • Polikliniğin fiziksel şartları ve konumu
  • İmplant Tedavisinin süresi

Eğer implant yaptırmayı düşünüyor ve fiyat bilgisi almak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurabilir ve bizden fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Size en hızlı şekilde dönüş yapılacak ve fiyat bilgisi gönderilecektir. Whatssap (0 544 348 07 87) üzerinden de bize mesaj atarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Elinizde çekilmiş bir panoramik filminiz varsa paylaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.

İmplant Yaptırmak İstiyorum?

Kliniğimizde kişiye özel, en iyi tedavi planını sizlerin de istek ve beklentilerini dinleyerek gerçekleştirmekteyiz.
Bu nedenle doğru teşhis ve tedavi planlaması için gerekli konsültasyon, muayene ve panoramik diş röntgeninden ücret talep etmiyoruz.

Randevu Talep

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)

Randevu Tarihi

Konu

Mesajınız

Acil durumlar için        0090-544-348-07-87