15219659_549156435293368_8525350968817983985_nAğız, Diş ve Çene Cerrahisi, dişlerin normal ya da cerrahi çekimleri, gömülü (kırık) diş operasyonları, diş apseleri, kist tedavileri, implant diş uygulamları, kemik yetersizliği durumlarında kemik tozu uygulamaları, çene kist ve tümörleri, çene kırıkları gibi cerrahi tedavilerinde çözüm üreten bilim dalıdır.

İmplant Diş Antalya’da, diş hekimliğinde sıklıkla kullanılan en modern ve verimli uygulamasıdır.  Antalya implant tedavisi, başarı oranı en yüksek olan tedavi şeklidir. Titanyum adı verilen malzemeden üretilen ve yapay diş kökü görevi gören yapıya “diş implantı” denir. Modern implantoloji, son 10-15 yılda ciddi bir gelişme kaydetmiştir ve son derece başarılı bir tedavi seçeneği olduğunu da kanıtlamıştır.

Tek diş eksikliklerinde kullanılmasının yanı sıra çoklu diş eksikliklerinde ya da tamamen dişsiz hastalarımızda da kullanılmaktadır. Geleneksel Kuron Köprü restorasyonlarında görülen sorunların tamamının ortadan kalkmasını da sağlamıştır.  Çene kemiği içerisine yerleştirilen dental implantlar (diş implantı), diş kökü görevi görerek üzerine porselen kronlar yapılmasına olanak sağlamaktadır. İmplantlar, kendi dişiniz gibi durur, çıkmaz, oynamaz, sıkıntı yaratmaz ve rahat kullanılır. Kalıcıdır ve estetik görünüş olarak da başarılıdır.

Diş İmplantı Tercih Etmeniz İçin 3 Neden!

1. Sağlıklı dişler  kökleri ile çiğneme kuvvetlerini çene kemiğine iletirler. Eğer bir ya da birden fazla diş kaybedildiği zaman çiğneme kuvvetleri düzenli bir şekilde çene kemiğine iletilmediğinden boşluk olan bölgede kemik yıkımı başlar. Dental implantlar; doğal diş kökü vazifesi görerek çiğneme kuvvetlerinin çene kemiğine düzenli bir şekilde iletilmesini sağlarlar. Böylece kemik seviyesi korunur. Geleneksel köprülerde ise boşluk olan bölgede kuvvet iletimi olmayacağından kemik yıkımı devam eder. İlerleyen zamanda köprü altında açılmalara neden olur. Bu yüzden 5 yılda bir değiştirilmeleri gerekirken dental implantlar ömür boyu garantilidir.

2. Geleneksel köprülerde eksik diş komşuluğundaki dişlerin yüzeyinin aşındırılması gerekir. Dental implantlar yapılırken sağlıklı dişlerinize dokunulmaz.

3. Dental implantlar  ile yapılan  protezlerinizi kendi dişiniz gibi güvenle kullanabilirsiniz. Protez altında yapıştırıcı krem kullanmanıza gerek kalmaz. Yemek yerken, konuşurken hareket edip sizi rahatsız etmez.

Neden Antalya?

Antalya‘da hizmet veren merkezimiz, konusunda eğitim görmüş hekim kadrosu ve son derece gelişmiş tıbbi donanım, alt yapı ve stresliziasyon ilkelerine uygun şekilde uluslararasında standartları ile hizmet vermektedir. Merkezimiz, sayısı her geçen gün artmakta olan yurt dışından gelen hastalarımıza ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedaviler konusunda yardımcı olmaktadır. Konsültasyon, Panoramik film, hotel, klinik, havaalanı transferleri tarafımızdan ücretsiz şekilde sağlanmakta olup, Antalya’ya gelmeden önce tedavi ve fiyat bilgisi almak isteyen hastalarımıza da yardımcı olmaktayız. Bizlere panoramik röntgenlerini info@implanttedavileri.com adresine ya da +90(544)3480787 numaralı telefona whatsapp mesaj olarak gönderebilirsiniz. Yine Antalya‘da anlaşmalı otellerimizde bulunmaktadır.

Diş turizmi, özellikle diş tedavisinin üzerine yoğunlaşılmış farklı ülkelerde, cazip fiyatlarla tedavi olmanın yanı sıra seyahat etme olanağı da sunan bir turizm çeşididir. Bu sayede Türkiye gibi bir turizm cennetinde tedavinizi olabilir aynı zamanda kısa bir tatil yapıp, ülkenize dönebilirsiniz.

Antalya Diş İmplant Fiyatları

Kliniğimizde kişiye özel, en iyi tedavi planını sizlerin de istek ve beklentilerini dinleyerek gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle doğru teşhis ve tedavi planlaması için gerekli konsültasyon, muayene ve panoramik diş röntgeninden ücret talep etmiyoruz.

05443480787 telefon numarasını aradığınızda telefonun diğer ucunda müsait olduğumuz bütün zamanlarda size yardımcı olmaya çalışıyor olacağız. Sitemizdeki tüm başlıklar (İmplant ve İmplant Tedavisi, Proselen, Zirkonyum Lamina, Empress, Diş Beyazlatma, Diş Eti Estetiği, Holywood Gülüşü,) ile ilgili konular hakkında genel bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine bize whatsapp mesajı atarak ya da viber araması yaparak da ulaşabilirsiniz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Acil durumlar için        0090-544-348-07-87